3 Ocak 2013 Perşembe

bahce susleme firmalari

BAHÇE SÜSLEME FİRMALARI
telefon:0532 255 73 39 Siyami bey
BAHÇE SÜSLEME YAPAN FİRMALAR   Peyzaj 
Peyzajı kısaca bahçe düzenleme olarak kullanırız fakat sadece bahçe düzenlemesi değil çevre tasarımı hatta iç mekanların terasların balkonların tasarımları dekorasyonlarıda peyzaj mesleğinini içine girer. 
Peyzaj denince daha çok çiçekler süs bitkileri bahçe düzenlemeleri akla gelir oysa peyzaj bu kadarla sınırlı değildir suyun taşların toprağın bile ayrı ayrı peyzajları yapılmaktadır. Bahçe tasarımcımız S hanım eşliğinde rüya gibi bahçe tasarımları. Yapma şelaleler süs havuzları su peyzajına birer örnektir. 

İSTANBUL BAHÇE SÜSLEME PEYZAJ FİRMALARI İSTANBUL GENELİNE BAHÇE BAKIMI TASARIMLARI Taşlardan çeşitli şekil ve tarzlarda yapılan dekoratif alanlarda ayrı bir peyzaj sanatı koludur.Taş peyzajında özellikle Japonların düzenledikleri japon bahçeleri çok güzel örnekler oluşturur. EN UYGUN FİYATLARA PEYZAJ BAHÇE DÜZENLEME İŞLERİ YAPIYORUZ 

Biz peyzaj firması olarak istanbul ili genelinde bu güzel görsel sanatı uyguluyor ve yaptıklarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz. PEYZAJ BAHÇE SÜSLEME FİRMALARI 
Bizim işimiz kaldırım taşlarından tutun da evinizin dış cephe duvarlarının rengini tasarlamaya kadar çevrenizin güzelleştirilmesiyle alakalı her konuda uzmanlık ister.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder